Google планує ввести податок для блогерів YouTube за межами США

Google планує ввести податок для блогерів YouTube за межами США

11:52 Березень 12, 2021

Економіка 564 2 хвилини

Magyar

YouTube почав надсилати неприємні новини для блогерів поза межами США з монетизованими каналами, заявляючи, що буде змушений стягувати з них додаткові податки з червня 2021 року. В ідеалі це впливає лише на частку їхнього доходу, яку вони отримують від глядачів зі США, чи то гроші за перегляди оголошень, комісія за розповсюдження YouTube Premium, або гроші, які вони просто отримують в якості донатів чи чайових.

Згідно з повідомленням, автори будуть вимушені подавати необхідну податкову інформацію в AdSense до 31 травня 2021 року. На підставі цих даних у компанії визначатимуть, чи повинні виплати конкретному автору обкладатися податком США, і якщо так – розраховуватимуть суму такого податку. Якщо ж вони не нададуть компанії дані з доходу, згенерованого в усіх країнах, з автора можуть почати утримувати податок за ставкою до 24%.

Якщо інформація буде подана успішно, є два варіанти – залежно від країни автора, ставка податку становитиме 15% або 30%, однак ця сума залежатиме лише від їх доходу в США, а не від глобального.

Джерело:  (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня