В ООН оцінили збитки для туризму через COVID-19

В ООН оцінили збитки для туризму через COVID-19

16:00 Листопад 29, 2021

Економіка 852 3 хвилини

Magyar

Через пандемію COVID-19 світовий туризм в 2021 році може недоотримати доходів на суму в 2 трильйони доларів.

Цей показник можна порівняти зі збитками через пандемію COVID-19 у 2020 році. Про це сказано у доповіді Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

“Через пандемію COVID-19 світовий туризм у 2021 році може недоотримати доходів на суму в 2 трильйони доларів”, – йдеться у доповіді.

Попри те, що UNWTO в липні-вересні зареєструвала приріст в’їздів туристів в країни призначення на 58% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, проте ці цифри на 64% нижче рівня 2019 року. У серпні та вересні кількість прибуттів досягла максимальної позначки з початку пандемії, проте все одно залишалося на 63% нижче, ніж показники 2019 року.

Особливо поліпшення в період з липня по вересень спостерігалося у таких напрямках, як Хорватія, Мексика і Туреччина.

“У той час, як Європа, а також Північна і Південна Америки показали відносне зростання в третьому кварталі 2021 року, число прибуттів в Азійсько-Тихоокеанський регіон (АТР) скоротилося на цілих 95% в порівнянні з 2019 роком. Низка країн АТР, включаючи Австралію, Нову Зеландію, Сінгапур і Китай, проводять політику “нульової толерантності” до COVID-19 і дотримуються суворих обмежень на міжнародні в’їзди”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі звітом UNTWO, нерівномірні показники вакцинації по всьому світу і нові мутації COVID-19 можуть вплинути на і без того повільне і крихке відновлення туризму. А побоювання у зв’язку з новим штамом “Омікрон” викликали чергові обмеження на поїздки в ряді країн.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня