У Великобританії виникла ідея створення мосту або тунелю з Північної Ірландії до Шотландії

У Великобританії виникла ідея створення мосту або тунелю з Північної Ірландії до Шотландії

12:30 Грудень 4, 2021

Економіка 533 2 хвилини

Magyar

Техніко-економічне дослідження ідеї створення мосту або тунелю з Північної Ірландії до Шотландії прийшло до висновку, що, хоча це було б технічно можливо, тунель коштуватиме мінімум 209 мільярдів фунтів стерлінгів, а міст – 335 мільярдів фунтів стерлінгів, – пише британський підрозділ BBC. Політики Північної Ірландії та Шотландії розкритикували Консервативну партію та британський уряд за їхні плани.

Через великі витрати Union Connectivity Review, який займається туристичними сполученнями у Великобританії, відхилив ідею мосту між Шотландією та Північною Ірландією.

Враховуючи планування, парламентські та юридичні процеси, а також будівництво, знадобиться майже 30 років, щоб такий перехід запрацював.

У вересні міністр інфраструктури Північної Ірландії Нікола Меллон заявив, що плани були “покладені до шухляди” і описав міст як “диверсію” і “марнославний” проєкт Консервативної партії.

Техніко-економічне обґрунтування запропонувало розвиток мережі залізниць та мережі автомобільних доріг, – повідомляють британські державні ЗМІ. Замовник дослідження Борис Джонсон попросив уряд Шотландії попрацювати з британськими міністрами, щоб «винести» пропозиції.

Проте уряд Шотландії заявив, що британські міністри не мають права інвестувати в шотландські головні дороги.

Питання транспорту доручено Холіруду, шотландському парламенту, і уряд Великої Британії має поважати це, – заявив речник уряду Шотландії.

Джерело: (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня