З Берегова до столиці планують збудувати сучасну автостраду

З Берегова до столиці планують збудувати сучасну автостраду

15:38 Січень 21, 2023

Економіка 3232 2 хвилини

Magyar

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький зібрав фахівців дорожньої сфери, щоб обговорити можливості розбудови мережі автошляхів Закарпаття.

«Зокрема, маємо намір завершити процес передачі кількох доріг місцевого значення на баланс держави. Цей процес ми запустили ще наприкінці 2021 року», – зауважив Мирослав Білецький.

За його словами, серед пріоритетів для керівництва краю є й розвиток прикордонної інфраструктури. У зв’язку з воєнним станом, блокуванням морських портів навантаження на автомобільні пункти пропуску зросли в рази. Відповідно збільшилися показники інтенсивності руху, навантаження на дорожнє полотно.

Закарпатська ОВА спільно з дорожніми службами лобіюватиме спрямування коштів на відновлення артерій, що ведуть до державного кордону, на найвищому рівні. Не втрачає актуальності потреба розширення дороги Ужгород – Мукачево та будівництва об’їзної Мукачева.

«Ознайомився сьогодні із дуже цікавим і перспективним планом будівництва нової автостради від Берегова до Києва на засадах державно-приватного партнерства. Так, це питання кількох років, але вона дозволить інтегрувати транспортну систему Закарпаття у європейську, розширить її можливості, дасть поштовх до економічного зростання та розвитку регіону», – прокоментував Мирослав Білецький.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня