Міністр закордонних справ Австрії назвав санкції проти росії неефективними

Міністр закордонних справ Австрії назвав санкції проти росії неефективними

18:05 Вересень 5, 2023

Економіка 2056 3 хвилини

Magyar

Міністр закордонних справ Австрії розкритикував санкції проти росії. Александр Шалленберг зазначив, що західні компанії все ще присутні в росії – так само, як і російські компанії в Європі. За його словами, повне роз’єднання з Москвою навіть не можливе, оскільки Австрія все ще перебуває в стані залежності від російського газу.

Міністр закордонних справ Австрії в інтерв’ю розповів про незначний вплив санкцій проти росії. В інтерв’ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung Александр Шалленберг обговорив російські санкції.

Він зазначив, що, незважаючи на санкції, західні компанії все ще знаходяться в росії, а російські компанії продовжують працювати в Німеччині або Австрії. Він додав, що повністю виключити Москву з європейського життя неможливо, оскільки між сторонами існує занадто багато зв’язків. У випадку Австрії він виділив газову проблему, оскільки Відень продовжує отримувати половину потужностей свого газу з росії.

Поставки російського газу покривають 12 відсотків загальних енергетичних потреб країни, – йдеться в інтерв’ю видання Magyar Nemzet.

Шалленберг також торкнувся питання Райффайзен Банку. Банк зазнав багато нападок через те, що не пішов із росії після початку війни. Міністр закордонних справ пояснив, що в глобалізованому світі компанії нелегко залишити країну. Він додав, що 90 відсотків західних компаній все ще знаходяться в росії.

Лише деякі компанії прийняли рішення повністю покинути росію, як це зробила McDonald’s. Міжнародне інформаційне агентство V4NA повідомило, що, крім незначних труднощів у повсякденному житті в країні, суспільство не відчуває наслідків санкцій.

На думку V4NA, санкції насправді вигідні Сполученим Штатам. На думку Гертруди Трауд, провідного економіста Landesbank, групи німецьких державних банків, війну не можна виграти за допомогою санкцій.

Джерело: hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня