![На Закарпатті працюють інвестори з 43 країн світу](https://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/211220231703166316.jpeg)
На Закарпатті працюють інвестори з 43 країн світу
Про це, крім іншого, йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2024 рік, яку щойно затвердили депутати Закарпатської облради.
![](https://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/211220231703166316.jpeg)
У Програмі також вказано, що з країн Європейського Союзу в область надійшло 544,3 млн. дол. США інвестицій (96,1 відс. загального обсягу).
Найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій надійшли з таких країн: Кіпр, Австрія, Нідерланди, Німеччина, Угорщина, Люксембург, Чехія, Словаччина, США, Італія та Польща.
У документі, розробленому Департаментом економіки Закарпатської ОВА, подано аналіз економічного і соціального розвитку області, заходи та джерела фінансування соціально-економічного розвитку області у 2024 році. Програма також містить перелік регіональних цільових програм та найважливіших інвестиційних проєктів, які передбачається реалізувати на наступний рік.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися