На Закарпатті працюють інвестори з 43 країн світу

На Закарпатті працюють інвестори з 43 країн світу

15:52 Грудень 21, 2023

Економіка 4673 1 хвилина

Про це, крім іншого, йдеться у Програмі соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2024 рік, яку щойно затвердили депутати Закарпатської облради.

У Програмі також вказано, що з країн Європейського Союзу в область надійшло 544,3 млн. дол. США інвестицій (96,1 відс. загального обсягу).

Найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій надійшли з таких країн: Кіпр, Австрія, Нідерланди, Німеччина, Угорщина, Люксембург, Чехія, Словаччина, США, Італія та Польща.

У документі, розробленому Департаментом економіки Закарпатської ОВА, подано аналіз економічного і соціального розвитку області, заходи та джерела фінансування соціально-економічного розвитку області у 2024 році. Програма також містить перелік регіональних цільових програм та найважливіших інвестиційних проєктів, які передбачається реалізувати на наступний рік.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня