Майже 19 тисяч компаній переїхали по Україні від початку повномасштабної війни

Майже 19 тисяч компаній переїхали по Україні від початку повномасштабної війни

16:11 Квітень 15, 2024

Економіка 412 3 хвилини

Magyar

Від початку повномасштабної війни в Україні переїхало майже 19 тис. компаній. Найпопулярнішими напрямками виявилися Київська та Закарпатська області. 

Про це повідомляє платформа Опендатабот із посиланням на дані ЄДР.

Зазначається, що із загальної кількості компаній, які змінили своє розташування від початку великої війни, понад 1 тис. переїхали з міста до області. Половина з них – понад 600 підприємств – виїхали з Києва, а ще 60 або 5,1% – з Одещини.

Переважно, для переїзду обирають Київську область – 546 переїздів. Це майже кожна друга релокація бізнесу від початку повномасштабної війни. А найпопулярнішим став маршрут з Києва до Київської області: 359 релокацій. Фактично, 30% усіх випадків, коли бізнес переїздить в область, припадають на цей маршрут.

Інші маршрути виявилися менш популярними. Наприклад, на другому та третьому місці – шляхи від Львівської до Київської області та із Києва до Закарпаття – 2,7% та 2,6% відповідно (30-32 підприємств).

Найчастіше переїжджають компанії, які займаються оптовою торгівлею – 344 релокацій (29,3%) та транспортна галузь – 92 релокації (7,8%).

ТОВ “Укролія” з обігом у понад 4 млрд грн стало найбільшою релокованою компанією. Підприємство переїхало з Києва до Полтавщини. ТОВ “Київ-Атлантик Україна” з обігом у понад 2 млрд грн також поїхало з Київщини – проте до Черкащини.

Закриває трійку лідерів бізнес-мігрантів ТОВ “Керхер” з обігом у понад 1 млрд грн – компанія змінила місце реєстрації на Київську область.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня