Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу

Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу

12:50 Травень 2, 2024

Економіка 571 2 хвилини

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) розпочинає нову грантову програму для українського бізнесу, розмір гранта на екомодернізацію – до 1 млн євро.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Зазначається, що програму розроблено GIZ за дорученням Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI), представленої Федеральним міністерством довкілля, охорони природи, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Німеччини.

«До участі запрошують підприємства, які хочуть реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва. А також відповідні проєкти, реалізацію яких було розпочато до цього, але зупинено з об’єктивних причин, та якщо підприємства не мають можливості завершити їх власним коштом», – ідеться у повідомленні.

Грантова підтримка передбачатиме співфінансування декількох проєктів із впровадження бізнесом найкращих доступних технологій та методів управління – до 1 млн євро на кожен проєкт.

Прийняття документів для конкурсного відбору вже розпочато.

Серед ключових вимог – проєкт має стосуватись установок, які підпадають під сферу дії та мають проєктну продуктивність відповідно до Директиви 2010/75/ЄС (Додаток І). Підприємство та його потужності мають бути розташовані на території України, окрім тимчасово окупованих територій та територій, де проходять активні бойові дії.

Очікується, що грантова програма Німеччини заохотить український бізнес до екомодернізації ще до повноцінного запуску в Україні реформи зменшення та контролю промислового забруднення.

З умовами участі у програмі можна ознайомитися за посиланням.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня