Тайвань та США досягли угоди про тарифи

Тайвань та США досягли угоди про тарифи

12:15 Січень 13, 2026

Економіка 545 2 хвилини

Тайвань та США досягли «широкого консенсусу» щодо переговорів про тарифи, що відкриває можливість укладення торговельної угоди до кінця січня.

Про це повідомляє Reuters.

У грудні Тайвань висловив намір знизити мита на експорт до США з 20% до 15%, при цьому обидві сторони обговорюють деталі фінальної зустрічі для підписання угоди.

Важливим аспектом цих переговорів є підтримка розвитку технологічних кластерів на Тайвані.

Крім того, адміністрація президента Трампа бажає, щоб Тайвань, зокрема виробник мікросхем TSMC, зобов’язався побудувати нові заводи в США. Це стало відповіддю на переорієнтацію торговельної політики, оскільки мита вважаються важливим інструментом для США у міжнародній торгівлі.

Процес укладення угоди має суттєве значення для зміцнення економічних зв’язків між Тайванем і США на тлі зростаючого тиску з боку Китаю.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня