Індія закупила у росії комплексів ППО на 47 млн доларів
Міністерство оборони Індії підписало контракт з російським АТ «Рособоронекспорт» на постачання зенітних гарматно-ракетних комплексів «Тунгуска» на понад 47 млн доларів.

Про це поінформувало оборонне відомство Індії, пише російський Інтерфакс.
Індійська армія використовуватиме ці комплекси для захисту мотострілецьких і танкових підрозділів, а також різних об’єктів від повітряних атак.
«Ці сучасні ракетні комплекси посилять можливості багаторівневої протиповітряної оборони Індії проти повітряних загроз, зокрема літаків, безпілотних літальних апаратів та крилатих ракет», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, зазначається, що ця угода «ще більше зміцнить індійсько-російське стратегічне оборонне партнерство».
Зазначимо, ЗГРК «Тунгуска» призначений для захисту мотострілецьких і танкових підрозділів, а також різних об’єктів від повітряних атак. Комплекс здатний ефективно збивати будь-які повітряні цілі на низькій висоті, включно з безпілотниками, крилатими ракетами, вертольотами та літаками.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися