США виділяють $25 млн на повернення викрадених рф українських дітей

США виділяють $25 млн на повернення викрадених рф українських дітей

12:46 Березень 28, 2026

Економіка 554 2 хвилини

Magyar

Сполучені Штати виділяють 25 мільйонів доларів на програми повернення та реабілітації примусово вивезених росією українських дітей.

Про це йдеться у повідомленні Держдепу США.

„У координації з Конгресом, Державний департамент надає 25 мільйонів доларів нової допомоги для підтримки ідентифікації, повернення та реабілітації українських дітей та молоді, яких було примусово переміщено або іншим чином утримували від їхніх сімей та громад”, — йдеться у повідомленні.

Фінансування США підтримуватиме два основні типи програм:

  • Допоможе надійним партнерам ідентифікувати та відстежувати дітей, яких примусово перемістили з дому, „що є важливим кроком у підтримці дипломатичних та інших зусиль щодо сприяння їхньому поверненню”.
  • Підтримає уряд України та довірених місцевих партнерів у забезпеченні дітей, які повернулися, турботою та підтримкою, необхідними їм для відновлення та відбудови свого життя.

„Президент Трамп чітко дав зрозуміти, що трагічне кровопролиття в Україні має припинитися, і його адміністрація залишається повністю відданою справі забезпечення міцного миру”, – йдеться у повідомленні.

У Держдепі зазначили, що США продовжують фінансувати десятки  програм допомоги цивільному населенню, яке постраждало від насильства, спричиненого війною Росії проти України.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня