Південна Корея виділить Україні новий пакет допомоги на $100 мільйонів
Південна Корея підтвердила надання Україні пакета фінансової допомоги у розмірі 100 мільйонів доларів США.

Про це заявив глава держави Володимир Зеленський у Телеграмі-каналі 8 липня.
«Зустрівся з президентом Республіки Корея Лі Чже Мьоном. Радий нашій першій зустрічі. Ми зацікавлені в продуктивних відносинах із Південною Кореєю, і сьогодні говорили про те, що потрібно для обох наших країн. Вдячний за рішення виділити 100 мільйонів доларів на комплексний пакет підтримки для нашої країни», – зазначив Зеленський.
Також із президентом Південної Кореї поспілкувався й міністр закордонних справ Андрій Сибіга. Він зазначив, що сторони обмінялись думками стосовно того, що безпека України та Південної Кореї пов’язані. Передусім через факт залучення російською стороною військових з Північної Кореї в агресії проти України.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися