Посуха може призвести до дефіциту шоколаду та кави

Посуха може призвести до дефіциту шоколаду та кави

11:30 Червень 22, 2021

Економіка 250 3 хвилини

Magyar

Згідно з дослідженнями R2Water Research and Consultancy та університету Vrije в Нідерландах, хоча лише 7% імпорту сільськогосподарської продукції ЄС зазнали ризику за останні 25 років через посуху, цей показник може зрости до 37% у наступній чверті століття, пише The Guardian.

Як зазначається в дослідженнях, опублікованих у Nature Communications, постачання пальмової олії, яка використовується в багатьох продуктах, сої, що йде на годівлю курей і свиней, та цукрової тростини також може бути під загрозою.

«У найближчому майбутньому поставки певної продукції в Євросоюз можуть постраждати через посуху, яка посилилася в інших частинах світу. Кава, какао, цукрова тростина, пальмова олія та соєві боби – найбільш чутливі до кліматичних змін імпортні товари», – ідеться в повідомленні дослідників з університету Vrije в Нідерландах.

На частку ЄС припадає третина світового споживання кави, половина якої прибуває з країн, що дедалі частіше потерпають через посуху внаслідок зміни клімату, зокрема Бразилії чи В’єтнаму. Водночас Колумбія та Кенія, швидше за все, не зіткнуться з такою проблемою.

Найважливішою сировиною для виробництва шоколаду є какао, 100% якого Європа імпортує. Згідно з дослідженням, у найближчому майбутньому періодів без опадів буде дедалі більше, особливо в Індонезії та Малайзії, тоді як у Кот-д’Івуарі та Гані ризиків такого розвитку подій значно менше.

Згідно з дослідженням, 61% імпорту пальмової олії та 73% імпорту цукрової тростини можуть зазнати серйозних проблем через посуху. Ось чому Європейському Союзу важливо зробити якомога більше для подолання кліматичної катастрофи.

Джерело:  (magyarnemzet.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня