ЄС спрощує послуги з переказу коштів українцями

ЄС спрощує послуги з переказу коштів українцями

17:22 Вересень 29, 2022

Економіка 636 2 хвилини

Magyar

Відповідні фінансові установи Європейського Союзу та України підписали угоду про спрощення послуг із переказу коштів, – повідомляє Європейська комісія.

Згідно з повідомленням, це було необхідним з огляду на те, що грошові перекази громадян України, які проживають в Європейському Союзі, є життєво важливими для забезпечення засобів до існування членів їхніх сімей та родичів, які залишаються на батьківщині.

У розпал гуманітарної кризи внаслідок війни в Україні, яка дедалі більш загострюється, скорочення витрат на перекази полегшить становище українців та членів їхніх сімей, а також сприятиме підтримці українського народу, йдеться в повідомленні.

У спільній заяві після зустрічі, організованої за сприяння Європейської комісії та Національного банку України, підписанти зобов’язалися, серед іншого, добровільно знизити всі комісії, пов’язані з переказами, зокрема комісію за переказ і курсову різницю.

Також пообіцяли підтримувати доступність послуг грошових переказів шляхом розвитку мережі цифрових сервісів.

Євросоюз закликає й інші фінансові установи, які надають послуги, пов’язані з грошовими переказами між ЄС та Україною, долучитися до ініціативи.

Ця ініціатива – чергова в ряді попередніх зусиль ЄС із підтримки українських біженців.

 (hirdado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня