НБУ запропонував банкам встановити єдині розширені ліміти на зняття готівки в банкоматах

НБУ запропонував банкам встановити єдині розширені ліміти на зняття готівки в банкоматах

19:30 Грудень 6, 2022

Економіка 1312 2 хвилини

Magyar

НБУ запропонував банкам збільшити ліміти в банкоматах та скасувати додаткові комісії за зняття готівки з карток інших банків.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Нацбанк розробляє проєкт Power Banking на базі чергових банківських відділень, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги в умовах тривалої відсутності електропостачання.

Так, НБУ звернувся до банків з ініціативою щодо запровадження «банкоматного національного роумінгу», що передбачає встановлення єдиних розширених лімітів та скасування додаткових комісій на зняття готівки власниками карток інших банків у банкоматах. Найбільші банки вже долучилися до цієї ініціативи, повідомляє регулятор.

Через обмеження електропостачання внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру також підвищено вимоги до банків. Зокрема, банки повинні визначити в кожному регіоні чіткий перелік чергових відділень (щонайменше 35% відділень), що надаватимуть послуги клієнтам у разі тривалої відсутності енергопостачання. Такі відділення забезпечуються всім необхідним обладнанням і каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики, а також додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня