Віцепрезидент Європейської комісії відвідав Китай

Віцепрезидент Європейської комісії відвідав Китай

12:33 Вересень 25, 2023

Економіка 691 2 хвилини

Magyar

Валдіс Домбровскіс перебуває в Пекіні, щоб узяти участь у жорстких переговорах щодо розслідування ЄС про субсидії китайським виробникам електромобілів.

Низка потрясінь, включаючи пандемію коронавірусу, війну в Україні та напругу у відносинах між США і Китаєм, кинули світову економіку в невизначеність і оголили її слабкість, заявив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії та комісар з економічних і монетарних питань і торгівлі Валдіс Домбровскіс у перший день свого візиту до Китаю.

Домбровскіс також говорив про дефіцит торгівлі ЄС з Китаєм, який становить майже 400 мільярдів євро на рік, і про необхідність захисту інтересів ЄС.

“Наш довгостроковий інтерес полягає у проведенні реформ і відкритості до міжнародного співробітництва. Ми розглядаємо Китай як важливого партнера в цьому питанні, і ЄС хоче співпрацювати з Китаєм для побудови більш збалансованих торговельних та інвестиційних відносин”, – заявив Домбровскіс. Він зауважив, що ЄС “не має наміру розривати відносини з Пекіном”, і закликав Китай розширити доступ до свого ринку для іноземного бізнесу і підтримувати стабільне середовище.

Очікується, що Домбровскіс, який перебуває в Китаї з чотириденним візитом, проведе в Пекіні жорсткі переговори з приводу розслідування ЄС щодо субсидій китайським виробникам електромобілів. ЄС заявляє, що ці субсидії завдають шкоди європейським компаніям.

 Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня