Німеччина додатково виділить 11,5 млн євро в фонд Україна-НАТО

Німеччина додатково виділить 11,5 млн євро в фонд Україна-НАТО

18:11 Листопад 29, 2023

Економіка 1289 2 хвилини

Німеччина обіцяє виділити додаткові 11,5 мільйонів євро до фонду Україна-НАТО. Голова МЗС Німеччини зазначила, що майбутнє України – в ЄС і НАТО.

Німеччина додатково інвестує 11,5 млн євро до Цільового фонду Україна-НАТО. Про це заявила міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок, яку зацитувало МЗС Німеччини у соцмережі X.

“Рада НАТО-Україна стане рушійною силою, яка ще більше наблизить Україну до НАТО. Стандарти НАТО, планування спроможностей і реформа сил посідають центральне місце в цьому процесі. З цією метою Німеччина інвестує додаткові 11,5 мільйонів євро в Цільовий фонд НАТО-Україна”, – заявила Бербок.

Голова МЗС Німеччини зазначила, що майбутнє України – в ЄС і НАТО. Україна обрала мир, свободу і безпеку, і ФРН повинна зробити все можливе, щоб підтримати її на цьому шляху.

Водночас Бербок заявила про зниження уваги громадськості до війни рф проти України.

“Нині увага до України зникає з поля зору громадськості, що є фатальним. Атаки з боку росії на цивільну інфраструктуру зараз сильні як ніколи. Саме тому нам усім необхідно працювати над тим, щоб ще більше зміцнити зимовий захисний щит для України”, – заявила Бербок.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня