Парламент Литви закликає почати повну міжнародну ізоляцію росії

Парламент Литви закликає почати повну міжнародну ізоляцію росії

09:54 Березень 22, 2023

Економіка 460 2 хвилини

Magyar

Сейм Литовської Республіки у вівторок ухвалив резолюцію “Про обмеження терористичного впливу Росії”, в якій закликав держави-партнери підготувати кроки для “повної міжнародної ізоляції” РФ.

Про це пише “Європейська правда”, в розпорядженні якої є текст резолюції.

У документі литовські парламентарі закликають Європейський Союз та його держави-члени спільно створити й розширити правову базу “для визнання держав державами-спонсорами тероризму та державами, які використовують терористичні засоби”, якою має бути оголошена Росія.

Також Сейм Литви закликає ЄС запобігати будь-якому обходу санкцій, розслідуванню таких порушень і притягненню винних до відповідальності, призначивши для цього відповідального члена Європейської комісії.

ЄС також просять якнайшвидше завершити роботу над правовим режимом конфіскації заморожених російських активів і створити міжнародний механізм відшкодування Україні збитків, завданих агресією РФ.

” (Сейм – ред.) закликає своїх союзників по Європейському Союзу та НАТО докласти всіх зусиль для ініціювання всеохопної міжнародної ізоляції Російської Федерації, зокрема щодо її членства в міжнародних організаціях та органах (ООН та ін.), шляхом закриття та заборони інституцій, пов’язаних із російською державою, які можуть бути використані для поширення дезінформації та пропаганди або для подібних цілей, у державах-членах, а також шляхом обмеження впливу Росії в інших сферах, зокрема економіку, фінанси, науку, культуру, спорт, туризм, соціальні мережі тощо”, – йдеться в резолюції.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня