Литва отримала від ЄС 30 млн євро на управління міграційною кризою

Литва отримала від ЄС 30 млн євро на управління міграційною кризою

10:41 Жовтень 10, 2021

Економіка 329 2 хвилини

З виділених 37 млн євро переведені 29,6 млн євро. За словами міністра внутрішніх справ Агне Білотайте, інша частина грошей надійде пізніше.

Литва отримала першу частину фінансової допомоги, виділеної Єврокомісією для покриття понесених витрат на управління нелегальною міграцією та забезпечення надання базових послуг мігрантам, які потрапили в країну. Про це повідомляє Delfi.

Зазначається, що з виділених 37 млн ​​євро переведені 29,6 млн євро. За словами міністра внутрішніх справ Агне Білотайте, інша частина грошей надійде пізніше.

На надані кошти будуть покриті витрати Литви, пов’язані з поселенням мігрантів, забезпеченням безпеки цих місць, харчуванням, навчанням, а також з інфраструктурою для прийому і затримання мігрантів, процедурами розгляду прохань про притулок та ін. Також кошти підуть на доплати посадовим особам.

У 2021 році в Литву прибули понад 4100 нелегальних мігрантів, які перетнули кордон країни з Білоруссю.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня